Batex Endüstriyel - Yenilenen Yüzüyle GALERİ BATEX

Yenilenen Yüzüyle GALERİ BATEX

Yenilenen Yüzüyle GALERİ BATEX

 

Yenilenen Yüzüyle GALERİ BATEX

Endüstriyel soğutma ve profesyonel mutfak ekipmanları alanında Akdeniz bölgesinin önde gelen firmalarından olan Galeri Batex… Yenilenen yüzü ile hizmet kalitesinin yanı sıra ürün gamında da oldukça büyüyor.
Profesyonel mutfak ekipmanları, endüstriyel soğutma, proje taahhütleri, ambalaj ve sarf malzemelerin yanı sıra temizlik kimyasalları ve ikinci katında oluşturduğu zücaciye bölümü ile ürün ve hizmet kalitesini daha da büyüten Galeri Batex… Yenilenen yüzü ile sektöründe Akdeniz bölgesinin üst sıralarını zorlamaya devam ediyor.         


2003 yılından buyana sektöründe Batex Endüstriyel olarak hizmet veren ve bu yıl yaptığı yeniliklerle bünyesine zücaciye mağazası ve temizlik kimyasalları ekleyen Galeri Batex işletme sahibi Bahattin ASLAN… Doğa dostu soğutma sistemleri, yüksek performans ve düşük enerji tüketiminin yanı sıra yüksek standartları, servis ağı, kaliteli ürünleri, bulunabilirliği ve performansıyla Galeri Batex’in müşterilerinin beklentilerini gün geçtikçe daha da arttırdığının altını çiziyor.    


Uluslararası Standartlarda Satış 

Yenilenen yüzü ile Galeri Batex’in ürün ve hizmetleri hakkında bilgiler veren işletme sahibi Bahattin ASLAN, Batex’in temel amacının müşteri memnuniyeti sağlamak olduğuna dikkat çekerek şu sözlere yer verdi; “Batex, endüstriyel soğutma ve profesyonel mutfak ekipmanları satışı ve pazarlamasında Akdeniz Bölgesi’nin sayılı firmalarından biridir. Ürünlerinin performansı ve müşterilerine 11 yıldır sağladığı güven, sektöründeki etkin itibarının temellerini oluşturmaktadır. Market teşhir reyonları, sütlük teşhir reyonları, pasta teşhir reyonları, ıs ıtmalı ve nötr teşhir reyonları, balık teşhir reyonları, depo tipi ve tezgah tipi buzdolapları, soğuk hava depoları ve salat barlar gibi uluslararası standartlarda satışını yaptığımız tüm ürünler firmamızın ürün yelpazesini oluşturmaktadır. Batex’in doğa dostu soğutma sistemleri, yüksek performans ve düşük enerji tüketimi sağlamaktadır. Yüksek standartları, servis ağı, kaliteli ürünleri, bulunabilirliği ve performansıyla müşterilerinin beklentilerini gün geçtikçe daha da arttırmaktadır.


Anahtar Teslimi Projeler

2003 yılından bu yana sektörde hizmet veren firmamız, 2010 yıllında tescil ettirdiği Batex markası altında endüstriyel soğutma sistemleri ve endüstriyel mutfak ekipmanları satışına başlamıştır. Bugün Batex, üstün soğutma teknolojisi ile üretilmiş yatay ve dikey teşhir, pasta, ekmek, baklava teşhir, depo tipi ve tezgah tipi buzdolapları, balık market, salat barlar ve soğuk hava depoları ile market, kasap, pastane, unlu mamül üreticileri, fırın, otel ve restoran gibi işletmelere kaliteli ürün hizmeti sunmaktadır. Ayrıca iç piyasada anahtar teslim projelerde müşteri isteği ve memnuniyeti göz önünde bulundurularak kadrosunda bulunan mimar, mühendis ve teknik ekibiyle proje, tasarım, montaj ve işletmenin açılışına kadar olan tüm aşamalarda etkin ve sürekli hizmet sunmaktadır.


Temel Amaç Müşteri Memnuniyeti

Bölge dışındaki çevre illere yapmakta olduğumuz satış ve pazarlama, firmamızın toplam satış ve pazarlamasının %30'unu teşkil etmektedir” diyen Galeri Batex işletme sahibi ASLAN… “Dünyanın sürekli ısındığı göz önünde bulundurulursa, nitelik soğutmaya olan ihtiyacın ne kadar önemli olduğu bilincinden hareketle, kaliteli ürün, uygun fiyat, güçlü servis hizmetleri ile toplum ve çevre bilinci içinde müşteri memnuniyeti sağlamak Batex'in temel amacıdır” diyerek sözlerini sonlandırdı.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.